Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam ogarniętego forum do counter strike GO. Potrzebuję dobrze skonfigurować sprzęt.
Krettet
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2018 at 05:18 PM
Szukam ogarniętego forum do counter strike GO. Potrzebuję dobrze skonfigurować sprzęt.

Siema ekipa. Kupiłem nowego kompa i nie wiem co nie gra ale spadają mi fpsy i przycina grafika. Znacie jakieś forum gdzie mogę napisać żeby ktoś pomógł mi to ogarnąć ;) Chciał bym pograć ale się kurde nie da!
View user's profile View All Posts By User
Sanwy
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2018 at 06:59 PM
Szukam ogarniętego forum do counter strike GO. Potrzebuję dobrze skonfigurować sprzęt.

Możesz napisać na https://feelthegame.pl/ bo tam sam gracze counter strike GO forum mają dość rozbudowane i na pewno ktoś wcześniej miał problemy z optymalizacją sprzętu. Najlepiej to sprawdź dobrze czy wszystkie sterowniki masz aktualne ;)
Strajkowicz
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2018 at 07:39 PM

Napisz co to za konfiguracja sprzętu. Bez tego to ciężko będzie stwierdzić co może nie grać. Jak coś to pisz do mnie na pw.
Krettet
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2018 at 10:03 PM

Procek i5 2400 turbo, 8gb ram ddr3, płyta intel h61 i geforce 1050 ti. Sprawdzałem też na innych tytułach i im lepsza gra tym bardziej wszystko siada :/ Nie mam pojęcia co może być nie tak, dałem za kompa prawie 2 tysie.
Strajkowicz
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 1-3-2018 at 12:36 AM

A zasilacz? Jaka firma i moc? Może brakuje mu mocy bo zestaw może nie najlepszy jaki jest ale na csa powinien spokojnie wystarczyć ;)
Krettet
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 1-3-2018 at 01:27 AM

Nie wiem co za firma ale to stary z poprzedniej skrzynki. Chyba 400W z tego co widziałem na naklejce. To może być przyczyna?
Pawelek
Junior Member
**

Registered: 10-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 1-3-2018 at 03:03 AM

Procek pewnie do 100W przy obciążeniu, karta jakieś 150W, do tego inne układy zasilania i masz odpowiedz ;) Kup jakiś w miarę rozsądny zasilacz, najlepiej z 800W i będziesz wszystko chodzić jak marzenie :D
blaster
Junior Member
**

Registered: 10-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 1-3-2018 at 04:23 AM

No właśnie na ftg na forum ostatnio pisali podobny temat. Zasilacz to najczęściej pomijana rzecz w kompie a bez dobrego zasilania to nic nie będzie pracować jak trzeba. Zmień zasilacz i daj znać czy wszystko działa ;)
Krettet
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 1-3-2018 at 06:54 AM

Tylko teraz skąd ja zasilacz wezmę. Będę chyba musiał naciągnąć rodziców bo pewnie ze 200 zł trzeba by było mieć :D

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 14.5% - SQL: 85.5%]