Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Zabawki do kąpieli dla maluszka – gdzie kupić?
niebieskooka
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 24-11-2017 at 01:58 AM
Zabawki do kąpieli dla maluszka – gdzie kupić?

Kochani rodzice. Już jakiś czas temu zostałam mamą prześlicznej dziewczynki, która powoli zaczyna bawić się w kąpieli. Dotychczas było to tylko szybkie przemywanie maluszka, ale teraz już widzę, że mała zaczyna si,ę cieszyć z kąpieli. Chciałabym kupić jej jakieś zabawki, ale zależy mi na takich z atestami. No i oczywiście, aby były bardzo kolorowe i takie pobudzające wyobraźnię i stymulujące rozwój mojej córuni. Ktoś z Was może polecić mi jakiś sklep?
View user's profile View All Posts By User
Sepsa
Newbie
*

Member Is Offline

[*] posted on 24-11-2017 at 03:21 AM

Gratuluję w takim razie i witam w gronie matek! Co do zabawek do kąpieli, to chyba najlepiej jest znaleźć jakiś sklep oferujący typowo zestawy wyprawkowe, lub taki, który prowadzi dystrybucje sprzętu dziecięcego. Jak się dobrze rozejrzysz to na pewno znajdziesz taki sklep nawet gdzieś niedaleko siebie.
niebieskooka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 24-11-2017 at 03:39 AM

No właśnie problem polega na tym, że jestem z małej miejscowości i tutaj znaleźć dobry sklep z artykułami dziecięcymi to trochę graniczy z cudem. Dlatego właśnie liczyłam, że ktoś podrzuci mi może sklep internetowy :)
truskaweczka
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 24-11-2017 at 05:04 AM

Rozumiem Cię w 100%. Sama pochodzę z wioski, która najbliższe większe miasto ma jakieś 60 kilometrów dalej, a taka podróż z małym dzieckiem po kilka zabawek to nie na moje nerwy. Wracając do tematu samych zabawek. Ja swojemu Kubusiowi kupiłam takie śliczne rybki i delfinki z tej strony https://wyprawkowy.pl/zabawki-do-kapieli-158 i jestem bardzo zadowolona. Jakościowo bardzo dobre – widać, że materiały z atestem, no i oczywiście rozmiarem i kształtem przygotowane dla małych dzieci. Oczywiście wzorów jest mnóstwo, także na pewno znajdziesz coś dla siebie i swojej córuni.
niebieskooka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 24-11-2017 at 05:39 AM

No właśnie o to mi chodzi, aby było dużo wzorów i do tego, aby produkty były z bezpiecznych materiałów. Bardzo Ci dziękuję za link. Na pewno dzisiaj usiądę wieczorem do komputera, jak mała zaśnie i coś zamówię. Wielkie dzięki!
Sepsa
Newbie
*

Member Is Offline

[*] posted on 24-11-2017 at 07:56 AM

Kurczę, przyznam, że sama się złapałam, na tym, że chciałabym mieć taką rybkę do kąpieli!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.1% - SQL: 31.9%]