Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jakie są możliwości zorganizowania pokazu freestyle w piłce nożnej i ile to może kosztować...
truskaweczka
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 24-7-2017 at 09:58 PM
Jakie są możliwości zorganizowania pokazu freestyle w piłce nożnej i ile to może kosztować?

Mój młodszy brat jest wielkim fanem piłki nożnej ale interesują go nie tylko mecze ale również różne sztuczki z piłką i tym podobne historie. Pomyślałam że super byłoby na urodziny zabrać go na taki pokaz czy jakoś inaczej to zorganizować. Tylko nie wiem jak to wygląda w praktyce no i co z ceną?
View user's profile View All Posts By User
niebieskooka
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 24-7-2017 at 10:42 PM
Jakie są możliwości zorganizowania pokazu freestyle w piłce nożnej i ile to może kosztować?

Wydajesz się fajną siostrą :) Na pewno młodemu sprawisz sporo frajdy jak coś takiego mu zafundujesz. Odnośnie jakichś konkretów to niestety Ci nie pomogę bo nie znam się na tym zupełnie.
hipopotam
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 24-7-2017 at 11:29 PM

Freestyle futbolowy super sprawa, imponują mi umiejętności tych chłopaków. Ale ponoć są też dziewczyny które nieźle sobie w tym temacie radzą. Także znalezienie kogoś odpowiedniego nie powinno być żadnym problemem.
Pizmak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 25-7-2017 at 12:38 AM

Mam kumpla który trochę trenuje freestyle z piłką. Ogólnie ciężko z tym idzie, trzeba baaardzo dużo pracować żeby jakiekolwiek sensowne rzeczy dało się pokazać. No i ciągłe doskonalenie, trening dzień w dzień.
yennefer
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 25-7-2017 at 03:21 AM

Chyba w jakimś programie telewizyjnym widziałam takie sztuczki – no nie powiem wygląda to niesamowicie. Ale chyba faktycznie trzeba bardzo dużo pracować i trenować żeby móc takie rzeczy robić.
Strajkowicz
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 25-7-2017 at 03:39 AM

Z takich konkretnych sugestii to może zajrzyj tutaj http://dawidpajor.com/. Obecnie to jeden z najlepszych gości w Polsce zajmujących się takimi sztuczkami z futbolówką. Jak chodzi o freestyle piłka nożna daje raczej najwięcej możliwości i można takie pokazy oglądać godzinami (przynajmniej ja mogę;). Jestem pewien że Twojemu bratu bardzo się takie show spodoba tym bardziej że wachlarz trików jakie facet potrafi jest szalenie szeroki.
blaster
Junior Member
**

Registered: 10-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 25-7-2017 at 05:12 AM

Imponowali mi zawsze goście którzy tak potrafią poświęcić się pasji i osiągnąć w czymś perfekcję. No a jak jeszcze potrafią na tym zarobić to już w ogóle czapki z głów. Tacy ludzie są chyba naprawdę szczęśliwi.
nieszczesna
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 25-7-2017 at 05:55 AM

Widziałam różne pokazy freestylu z piłką nożną ale szczerze mówiąc nigdy na takim poziomie jak widać na filmiku ze strony. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 65.4% - SQL: 34.6%]