Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam ciekawych wzorów obrączek ślubnych.
Kruk
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 2-6-2017 at 12:25 AM
Szukam ciekawych wzorów obrączek ślubnych.

Na początek chciałbym się z Wami przywitać. Więc dzień dobry! Pisze tutaj bo przyznam szczerze, że jestem trochę leniwy, a może Wy będziecie w stanie podrzucić mi jakieś ciekawe propozycje. Jak w temacie u góry szukam jakichś ciekawych obrączek ślubnych. Wszystkie awangardowe wzory dozwolone. Zależy mi bardzo na oryginalności. Przeglądałem ostatnio sporo ofert, ale jakoś nic konkretnego nie trafiło w moje gusta. To jak? Polecicie mi coś?
View user's profile View All Posts By User
SIGMA
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 2-6-2017 at 01:00 AM

witamy na forum :) chętnie Ci pomogę, ale musisz bardziej sprecyzować czego szukasz. Na przykład materiał, z którego obrączki mają być wykonane. Zwykłe złoto przecież występuje w kilku wartościach próby, a uwierz mi to dopiero wierzchołek góry lodowej :)
Panna_na_wydaniu
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-6-2017 at 03:56 AM

oj tam od razu chcesz precyzować. Na pierwszy rzut okaz widać, że kolega nie wie niczego konkretnego jak na razie. Jeśli tylko chcesz sobie pooglądać co ciekawsze wzory obrączek ślubnych to zobacz katalog tutaj https://goldendreams.pl/ nie wydaje mi się, żebyś miał znaleźć większy wybór gdzieś w sieci.
truskaweczka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-6-2017 at 06:12 AM

a zdarzyło ci się już tam coś kupić? Też z narzeczonym szukam ciekawych i oryginalnych wzorów i może zakup w sklepie internetowym byłby jakimś rozwiązaniem. Miejscowi jubilerzy mają bardzo mały wybór :(
Panna_na_wydaniu
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-6-2017 at 06:37 AM

nie zdarzyło i raczej nie zdarzy - już jestem dawno po ślubie :) (chyba, że znajdę tam jakiś fajny pierścionek :)), ale z tego co patrzyłam wybór jest całkiem spory i mają trochę ciekawych propozycji. Może akurat koledze coś wpadnie w oko. Oprócz jego narzeczonej oczywiście! ;)
Pizmak
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 2-6-2017 at 06:57 AM

nie ma co się bać zakupów przez internet. Żona kupiła nasze obrączki w innym sklepie już jakiś czas temu i wszystko było w porządku :) każdy rozmiary i parametr jest jasno opisany. Nawet są instrukcje jak dobrać właściwy rozmiar domowym sposobem :) nie widzę w takim razie problemów. Nic tylko kupić online, zobaczycie wszystko będzie okej :)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.4% - SQL: 32.6%]