Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Potrzebna nauka pierwszego tańca w Warszawie
niebieskooka
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 31-5-2017 at 02:14 AM
Potrzebna nauka pierwszego tańca w Warszawie

Cześć. Szukam szkoły tańca w Warszawie gdzie mogłabym z narzeczonym podszlifować pierwszy taniec? Wybraliśmy walc wiedeński, układ dosyć skomplikowany. Jak próbnie dreptaliśmy sobie w mieszkaniu to miało to ręce i nogi chociaż do ideału dużo brakowało. chciałabym żeby ktoś zorientowany popatrzył z boku, doradził. Wypadałoby też spróbować na większej przestrzeni niż w mieszkaniu. Pomożecie?
View user's profile View All Posts By User
Panna_na_wydaniu
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 31-5-2017 at 04:32 AM

Pewnie że pomożemy :). Zanim zapomne podziele się swoim doświadczeniem na początku - koniecznie poćwiczcie tańczenie w sukni ślubnej bo zupełnie inaczej stawia się kroki, inaczej też wychodzą obroty i inne subtelności. Na pewno nie wolno sobie olać tak ważnej sprawy jaką jest pierwszy taniec Warszawa na szczęscie ma trenerów którzy prowadzą zajęcia typowo z pierwszego tańca - http://www.risingstars.com.pl/oferta/kurs-pierwszy-taniec. Mam nadzieję że o to ci chodziło.
Sanwy
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-5-2017 at 06:21 AM

Co wy macie z tymi pierwszymi tańcami? Wyjść, zatańczyć normalnie i nie kombinować. Człowiek i tak jest zestresowany, głodny bo dzień wcześniej jeść nie może a tu jeszcze układy. U mnie było tak że ćwiczyliśmy z dobre 3 miesiące z czego ostatni przed ślubem prawie codziennie. W domu wszystko wychodziło super, ale jak przyszło co do czego i wyszliśmy na salę, do tego ta suknia o której koleżanka wspomniała. No wyszło inaczej niż miało chociaż byłem bardzo pozytywnie nastawiony. Nie mogłem po prostu ogarnąć się w przestrzeni.
Panna_na_wydaniu
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-5-2017 at 07:16 AM

Dlatego trzeba poćwiczyć na sali i oczywiście trochę w sukni. Nie wiem, rodzice wam nie mówili że tak trzeba?
Sanwy
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-5-2017 at 10:10 AM

Ale ja nie krytykuję ćwiczenia na sali nawet pod okiem trenera tylko samo to tańczenie.
Panna_na_wydaniu
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-5-2017 at 10:37 AM

Co za człowiek :P. Jak nie chciałeś tańczyć trzeba było nie tańczyć, tu gadamy o tańczeniu więc jeśli czujesz się nie swojo to możesz nie pisać :). Pierwszy taniec to wspaniała tradycja, świetnie jeśli para się przyłoży i odpowiednio przygotuje bo efekt wtedy jest cudowny. To kwestia osobista ale ja pamiętam łzy w oczach dziadków i rodziców jak tańczyłam z mężem :). Chociażby tylko dlatego żeby zrobić im przyjemność warto się poświecic i zatańczyć jak człowiek.
niebieskooka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-5-2017 at 11:13 AM

Dziękuję za fajną dyskusję, zgadzam się z tobą w 100%. Wszystko już umówiłam z trenerm szkółki także dziekuje za pomoc i pozdrawiam!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 55.9% - SQL: 44.1%]