Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Chcę ćwiczyć z profesjonalnym trenerem personalnym Krakowie. Czy myślicie, że to dobry pomysł?
Kruk
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 18-5-2017 at 12:03 AM
Chcę ćwiczyć z profesjonalnym trenerem personalnym Krakowie. Czy myślicie, że to dobry pomysł?

Cześć! Od pewnego czasu staram się być względnie jak najczęściej aktywny fizycznie, jednak raczej mam słabe efekty. Wciąż zamiast kaloryfera to mam mini bojler z przodu, zamiast umięśnionych ud mam raczej dwie szynki i tak dalej… Chciałbym się od was dowiedzieć, czy treningi z trenerem personalnym coś pomogą. Jak uważacie?
View user's profile View All Posts By User
hipopotam
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 18-5-2017 at 01:57 AM
Chcę ćwiczyć z profesjonalnym trenerem personalnym Krakowie. Czy myślicie, że to dobry pomysł?

O ile to będzie osoba wykształcona w tym kierunku, to owszem, pomogą. Ważna też jest odpowiednia dieta. Nie spodziewaj się, że jak lubisz sobie zjeść np. w maku, albo wypić sobie piwko, czy cztery, to będziesz miał wyrzeźbione i szczupłe ciało. Raczej wtedy pozostaje Ci robienie rzeźby :P
Kruk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 18-5-2017 at 03:33 AM

Nie no zdaję sobie z tego sprawę i nie wykręcam takich numerów. Staram się żywić jak najzdrowiej, ba! nawet po jakieś bio produkty sięgnąłem.
Pizmak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 18-5-2017 at 05:58 AM

Ja myślę, że po prostu ćwiczysz w niewłaściwy sposób. Generalnie to jest kłopot wielu ludzi. Jak coś mogę doradzić, to się zainteresuj zawodowymi trenerami osobistymi z Krakowa, których możesz znaleźć pod tym adresem internetowym: http://www.studiosynergy.pl/. W zakresie prowadzenia treningów są prawdziwymi zawodowcami i z nimi na pewno osigniesz wymarzone rezultaty ;)
masterparkiet
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 18-5-2017 at 06:44 AM

Również mogę polecić Studio Synergy. I mnie to szło w długie lata, jak nie mogłam się pozbyć brzydkich warstw tłuszczu, które miałam na ciele. Kiedy poszłam do nich, to okazało się, że oni prowadzą jakieś nowoczesne treningi, które sięgają tych najgłębszych mięśni. Dzięki temu raz, że bardzo szybko pozbyłam się tych wałków tłuszczu, któe nie chciały zniknąć, dwa, że wyrzeźbiłam sobie do tego atrakcyjną sylwetkę.
Pizmak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 18-5-2017 at 09:39 AM

Otóż to :) Co jeszcze warto wspomnieć to to, że mają bardzo atrakcyjne stawki. Weź sobie na razie nie wiem… jedno wejście, albo i na miesiac, żebyś zobaczył, jak wygląda u nich trening, a się przekonasz, że mają prawdopodobnie najlepszą ofertę treningów w naszym mieście.
Kruk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 18-5-2017 at 10:46 AM

Kurczę, dzięki Wam za wyczerpujące informacje. Przeszukałem sobie ich stronę i widzę, że prowadzą jakieś treningi EMS. Nie powiem, wygląda to rzeczywiście ciekawie :) może wreszcie się uda zrzucić ten cały tłuszcz, czy raczej zastąpić go ładnymi mięśniami :)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.8% - SQL: 32.2%]