Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam usług transportowych w Warszawie z cennikiem, ktoś może polecić jakąś firmę?
Krettet
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 01:35 AM
Szukam usług transportowych w Warszawie z cennikiem, ktoś może polecić jakąś firmę?

Witam, tak jak wyżej, dość nietypowo, bo czeka mnie transport kilku sporych rzeczy i szukam firmy z usługami transportowymi w Waraszwie, razem z cennikiem, ktoś słyszał o dobrej firmie i może coś polecić?
View user's profile View All Posts By User
Pizmak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 03:34 AM
Szukam usług transportowych w Warszawie z cennikiem, ktoś może polecić jakąś firmę?

obecnie jest bardzo dużo takich firm, rynek się rozrasta, bo jest popyt na takie usługi, więc ceny są na pewno w większości atrakcyjne
truskaweczka
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 04:30 AM

jeśli interesuje cię cennik za usługi transportowe w Warszawie, wejdź na stronę wikiprzeprowadzki.pl/cennik/, firma jest dość znana w Warszawie, solidna, posiadają spore doświadczenie w transporcie, pracują szybko i sprawnie. Przejrzyj sobie, ile liczą za poszczególne usługi.
Panna_na_wydaniu
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 05:13 AM

ta firma jest najlepsza! Przeprowadzali mnie z samego końca Warszawy do centrum, miałam naprawdę mnóstwo rzeczy do przewiezienia, myślałam, że będziemy krążyć kilka razy, ale przyjechali dużym samochodem, wszystko się zmieściło za pierwszym razem, myślałam, że zapłacę sporo, a tu miła niespodzianka, bo cena była atrakcyjna
nieszczesna
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 06:55 AM

również polecam tą firmę, działają sprawnie, szybko i mają naprawdę dobre ceny, za to, co oferują
Pizmak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 08:50 AM

Dzięki koleżanki ;)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 6.0% - SQL: 94.0%]