Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Poszukiwana psychoterapia psychoanalityczna w Warszawie.
truskaweczka
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 9-4-2017 at 11:02 PM
Poszukiwana psychoterapia psychoanalityczna w Warszawie.

Witajcie, mam dość poważny problem. Mąż miał trudne dzieciństwo, ojciec alkoholik na jego oczach znęcał się nad matką, nie raz omal jej nie zabił. Później jego siostra popełniła samobójstwo, bo nie wytrzymała tego co się działo w domu. Matka swoje emocje wyładowywała na dzieciach, bo nie mogła sobie poradzić. Później kiedy ojciec zmarł stała się nadopiekuńcza i toksyczna. Wszystko to wpływa na nasze małżeństwo. Co robić?
View user's profile View All Posts By User
Panna_na_wydaniu
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 10-4-2017 at 12:13 AM

Tutaj potrzebna będzie właśnie psychoterapia psychoanalityczna albo psychoanaliza, chociaż w psychoanalizie mąż musiałby się położyć na kozetce i spotkania są bardzo częste, a tutaj uważam, że nie trzeba tak tego robić. Wystarczyłaby prsychoterapia psychoanalityczna, w której przyczyny problemów teraźniejszych są poszukiwane właśnie nawet w bardzo wczesnym dzieciństwie. To jak Pani mąż funckjonuje jest zależne od jego wspomnień, ale nie tylko…także od tego co go zraniło, a o czym może nie pamiętać.
truskaweczka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 10-4-2017 at 12:26 AM

Właśnie dlatego namawiam go na taką psychoterapię, nie chcę, żeby odbiło się to na nas, bardzo się kochamy. Mąż też się stara, ma świadomość, że powinien ograniczyć wpływy swojej matki na nasze życie, ale właśnie przez to co przeżył, trudno jest mu to zrobić. Ma Pani może jakiegoś sprawdzonego, dobrego i niedrogiego psychoterapeute?
Yarpen
Junior Member
**

Registered: 10-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 10-4-2017 at 03:26 AM

Witam, ja polecam usługi takiego Instytutu w Warszawie. Dokonują profesjonalnej diagnozy i dostosowują leczenie do potrzeb pacjenta. Tutaj jest coś o nich: http://psychiatrzy.pl/psychoterapia-warszawa/, można poczytać i skontaktować się z nimi dzięki danym tam umieszczonym. Myślę, że warto. Mnie pomogli, chociaż było mi bardzo ciężko. Bardzo dobrą metodą leczenia takich problemów jest właśnie psychoterapia psychoanalityczna Warszawa oferuje wiele takich gabinetów, ale oni są najlepsi.
Panna_na_wydaniu
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 10-4-2017 at 03:54 AM

Właśnie ich Pani szczerze polecam, INZPiRO to prawdziwi profesjonaliści! Znam dość dobrze specyfikę problemów, które wywodzą się z wieku dziecięcego, ponieważ oboje z mężem w wieku dziecięcym trafiliśmy do domu dziecka właśnie z podobnych przyczyn. Kiedy zdecydowaliśmy się pobrać, postanowiliśmy raz na zawsze zamknąć gorszy rozdział naszego życia i w ten sposób trafiliśmy tam.
Yarpen
Junior Member
**

Registered: 10-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 10-4-2017 at 06:48 AM

Bardzo dużo osób jest zadowolonych i mogą prowadzić normalne życie dzięki takiej terapii.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.2% - SQL: 31.8%]