Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Wyjazd na stałe do Australii – jak szybko załatwię formalności?
Krettet
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 01:59 AM
Wyjazd na stałe do Australii – jak szybko załatwię formalności?

Rozwiodłem się właśnie z żoną. Generalnie to nic przyjemnego, bo zostałem praktycznie tylko z małym mieszkaniem. Chciałbym rozpocząć wszystko od początku i marzy mi się wyjazd na stałe do Australii. Czy w kilka miesięcy uda mi się dopiąć wszystkie formalności związane z wyjazdem?
View user's profile View All Posts By User
Pizmak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 04:00 AM

Szczerze mówiąc to bardz krótki czas sobie wyznaczyłes jeśli chodzi o wyjazd na stałe do Australii. Jeśli jeszcze tego nie wiesz, to szacuje się, że w przypadku bardzo dobrych podstaw wydanie wizy może trwać nawet do pół roku. Jeśli chcesz na stałe się tam wybrać, to może to zabrać nawet i dłużej.
Krettet
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 05:01 AM

Szkoda, bo jak najszybciej chciałem zapomniec o calej sytuacji i miejscach z którymi moje wspomnienia to raczej najlepsze nie są....
niebieskooka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 06:56 AM

Słuchaj jeszcze nic straconego, bo wszystko zalelży od tego o jakąwizę wystąpisz. Może masz już sposnosra to możesz wtedy śmiało uderzać po australijską wizę sponsorską. Jeśli nie to pozostaje Ci wiza skilled, która wymaga jednak kilku poświęceń...
Panna_na_wydaniu
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 07:07 AM

Dokłądnie tak jak piszecie. Trzeba wiedzieć na co się zdecydować. Wyjazd na stałe do Australii warto zaplanować w każdym szczególe, również warto rozejrzeć się za miejscowymi kursami doszkalającymi. Wszystkie takie szczegóły znajdziesz tutaj http://australiahome.edu.pl/wizy-skilled-wyjazdy-na-stale/ i szybko będzie mógł skorzystać z okazji wyjazdu.
SIGMA
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 10:07 AM

Szczerze to nie wiem czy na stałe bym wyjechała. A tą firmęto znam i świetnie wiedzą gdzie można znaleźć fajne kursy zawodowe Australia to marzenie wielu osób, a można je spełnić zaglądac choćby tutaj http://australiahome.edu.pl/kursy-zawodowe/ przygotowując się do zmian.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.8% - SQL: 32.2%]