Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Najlepsza w Krakowie firma pzreprowadzkowa?
Krettet
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 04:48 AM
Najlepsza w Krakowie firma pzreprowadzkowa?

Pytanie jak w temacie. Jaka waszym zdaniem jest najlepsza w Krakowie firma przeprowadzkowa? I jeśli można to dlaczego, pod jakim względem góruje nad innymi. Zanim wybiorę jedną, chciałbym najpierw dowiedzieć się jakie są opinie osób, które miały już większe przeprowadzki. Aha, jeśli ktoś ma jakieś negatywne doświadczenia, też bym prosił o taką informację. Warto wiedzieć kogo unikać.
View user's profile View All Posts By User
Panna_na_wydaniu
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 04:57 AM

Oczywiście nie znam wszystkich firm w Krakowie, ale miałam kilka przeprowadzek każda z inną firmą. Jak dla mnie najlepsza jest Profesjonalneprzeprowadzki.net. Od razu pytali o sprzet jaki chcę przewozić. Szczegółowo mnie poinformowali jak zabezpieczyć monitor, komputer oraz telewizor. Dali mi do tego specjalne materiały i zaoferowali swoją pomoc, gdybym nie wiedziała jak ich użyć. No i byli bardzo punktualni. Uwinęli się w dwie godziny i dlatego wyszło mi w sumie z nimi najtaniej, bo najmniej godzin mi z nimi zeszło. Panowie bardzo mili, wszystko załadowali i wnieśli sami.
Pawelek
Junior Member
**

Registered: 10-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 05:43 AM

Zgadzam się. Ogarniali też moją przeprowadzkę i też uważam, że to najlepsza firma przeprowadzkowa. Tutaj dowiesz się na ich temat trochę więcej. Oczywiście cena zależy od wielu czynników i najlepiej do nich zadzwonić i poprosić o darmową wycenę, ale dla mnie byli najtańsi, a dzwoniłem do dziesięciu. Fakt, że uwinęli się bardzo szybko, dlatego pewnie wyszło mniej. Aha i fajne było to, że zabrali wszystkie śmieci. To znaczy te duże, których nie mogłem wrzucić do kubła. Zajmują się też utylizacją. Także można powiedzieć całościowa, kompleksowa usługa.
Krettet
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 07:56 AM

Brzmi ciekawie, ale czy zajmują się też przeprowadzaniem firm. Chyba zapomniałem dodać, że będę zmieniać siedzibę. Także to nie jest typowa przeprowadzka z mieszkania do mieszkania, ale trochę większa rzecz. Dodam nieskromnie, że zatrudniam ponad sto osób, także gartów do przenoszenia trochę będzie. No i część dosyć wrażliwa, taka jak monitory i komputery.
Strajkowicz
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 08:25 AM

Z tego co wiem przeprowadzką firm też się zajmują, więc nie powinno być z tym problemu. Działają sprawnie i szybko, a z reguły wiem , ze przedsiąbiorcom najbardziej zależy na czasie, bo każdy dzień pracy w plecy to dla was starty.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.4% - SQL: 31.6%]