Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie kupię litery na ścianę 3D?
SIGMA
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 22-3-2017 at 12:10 AM
Gdzie kupię litery na ścianę 3D?

Cześć wam. Szukam wymownych ozdób na ścianę. Najlepiej żeby były to jakieś naklejki, albo gipsowe odlewy liter na ścianę. Lubię nowoczesność i tak tez chciałabym zaaranżować moje mieszkanie. Mam niedużą kawalerkę, ale i tez odrobinę pieniędzy odłożone na drobny remont. Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie mogłabym kupić takie dekoracje naścienne? Najbardziej zależy mi na literkach, bym mogła sama coś utworzyć. Pozdrawiam serdecznie.
View user's profile View All Posts By User
Panna_na_wydaniu
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 22-3-2017 at 03:09 AM

Witaj. mnie też takie dekoracje bardzo przypadają do gustu. Uważam, że dzięki nim można nawet nudne wnętrze odmienić i ożywić zarazem. Niestety jeszcze nie zastanawiałam się nad takim remontem, dlatego nie kupowałam jeszcze literek i napisów, ale myślę, że skorzystałabym z typowego portalu aukcyjnego, gdzie to można znaleźć wszystko. Ja to bym jeszcze z chęcią wymieniła firanki i zasłony w domu.
Kruk
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 22-3-2017 at 05:42 AM

Witam. Moja żona kupiła takie literki na ścianę. Bardzo ładnie wyglądają. W montażu nie są jakoś skomplikowane, z łatwością udało mi się je odpowiednio ustawić na ścianie. Kupowaliśmy je ze sklepu naklejkomania.eu. Bardzo dużo mają do wyboru. Teraz zastanawiamy się nad urządzeniem kuchni i żona uparła się na te magnetyczne maty, co fajnie dekorują lodówkę. Zobaczymy jak to dalej będzie. Może akurat uda mi się jej to wybić z głowy ale wątpię.
truskaweczka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 22-3-2017 at 08:15 AM

Hej. Uważam, że takie kombinowanie z dekoracjami naściennymi to super pomysł. Ja sama bym sobie kupiła litery na ścianę 3D. Widziałam je w sklepie http://naklejkomania.eu/64-napisy-wypukle-3d. Bardzo efektownie się prezentowały. Cenowo też nie wypadały najdrożej więc myślę, że można śmiało kupować. Ja to bym jeszcze się pokusiła o to, aby kupić sobie takie naklejki na korytarz z jakimiś motywami roślinnymi albo plakat. Marzą mi się jeszcze naklejki podświetlane, aby w nocy się ładnie wyróżniały.
SIGMA
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 22-3-2017 at 09:04 AM

Hej jeszcze raz. Bardzo dziękuję za podpowiedzi. Najbardziej podobają mi się literki, no ale z tymi podświetlanymi naklejkami to już rozbudziłaś moją fantazję, coś takiego widziałabym u siebie w sypialni. Dzięki za namiar, obejrzę sobie jeszcze dziś co do zaoferowania mają te sklepy. Pozdrawiam serdecznie.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.2% - SQL: 31.8%]