Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Duże nowe mieszkania w Szczecinie – gdzie prowadzone są inwestycje?
Kruk
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 17-3-2017 at 04:53 AM
Duże nowe mieszkania w Szczecinie – gdzie prowadzone są inwestycje?

Orientujecie się gdzie aktualnie w Szczecinie są zakończone inwestycje mieszkaniowe i można coś ciekawego kupić? Interesują mnie duże mieszkania, rodzina mi się powiększy niedługo.
View user's profile View All Posts By User
Pizmak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 17-3-2017 at 06:16 AM

O inwestycjach jest masa informacji w internecie, a do tego możesz się zwyczajnie przejechać trochę po mieście i rozejrzeć, trudno przeoczyć duże inwestycje ;)
Krettet
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 17-3-2017 at 06:47 AM

Najłatwiej i najbezpieczniej jest zobaczyć sobie tutaj listę ofertę http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,nowe,szczecin.html. Biuro nieruchomości pomaga osobom w kupowaniu mieszkania i masz tam właśnie nowe mieszkania w Szczecinie. Od dewelopera lepiej kupować przez takiego pośrednika, przejmują odpowiedzialność na siebie i dokładnie weryfikują oferty, a i masz dostep do nich w jednym miejscu.
Kruk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 17-3-2017 at 09:21 AM

Serdecznie dziękuję, nawet kiedyś słyszałem o tym biurze Hestia Nieruchomości. Jestem już po kilku rozmowach i mają niewielką prowizję, dopełniają wszelkich formalności i nawet pomogli mi w dopasowaniu oferty kredytowej. Super sprawa, bardzo dziękuję za pomoc!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 44.6% - SQL: 55.4%]