Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy istnieje w Warszawie aparthotel, albo cos w tym stylu?
niebieskooka
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 7-2-2017 at 01:38 AM
Czy istnieje w Warszawie aparthotel, albo cos w tym stylu?

Hej. Jak byłam za granicą to można było zarezerować sobie na kilka dni aparthotel czyli apartament w sensie oddzielnego mieszkania. Wychodziło taniej niż w hotelu, a wygoda o wiele wieksza bo to tak jakby się mieszkało na swoim. Z wyposażenia było wszystko co potrzebne – wifi, tv, nawet woda, kawa i szlafrok z kapciami :). Pytanie czy w Polsce też jest coś takiego i jak to znaleźć? Z góry bardzo dziękuję za wszystkie wypowiedzi a szczególnie te z konkretnymi namiarami :D. Pozdrawiam!
View user's profile View All Posts By User
Strajkowicz
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 7-2-2017 at 03:54 AM

oczywiście że jest coś takiego co u nas czasami figuruje jako aparthotel Warsaw. Działa dokładnie tak samo jak piszesz, czyli oddzielne mieszkanie, pełna swoboda, wysoki standard, dużo dodatkowych rzeczy jak szlafrok i kapcie ;) a to wszytsko taniej niż pokój w hotelu. Kolejna zaleta dla mnie to lokalizacja. Hotele nie są tak dobrze rozmieszczone bo to jednak olbrzymia przestrzeń. Kilka mieszkań łatwiej kupić w dogodnym miejscu niż budować wielopokojowego molocha. No i oczywiście link gdzie możesz podejrzeć jak wyglądają mieszkania - http://warsawdesignapartments.pl/kontakt/, daj znać czy to chodziło.
niebieskooka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 7-2-2017 at 06:33 AM

Wyglądają pięknie i są o wiele tańsze niż za granicą. Ale mi sprawiłeś radości :D. Powiedz mi jeszcze jak jest z dostepnoscia terminów i ile wczesniej powinnam rezerwować?
Strajkowicz
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 7-2-2017 at 07:58 AM

Wszystko zależy od lokalizacji i typu mieszkania jakie chcesz wynajac. Rezerwacji dokonasz na ich stronie, uważam że warto już teraz napisać i zapytac czy jest wolne itd i zarezerwować jeśli wszystko ci pasuje bo na co niby czekać. Taniej i ładniej nigdzie nie będzie :P
Panna_na_wydaniu
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 7-2-2017 at 10:38 AM

Wynajmowałam aprtament o podwyższonym standardzie przez warsawdesignapartments.pl i byłam bardzo zadowolona. Mieszkanie czyste, wysprzątane i bardzo komfortowe. Alternatywa dla hoteli znakomita, bo można prawdziwie odpocząć albo przygotować się w spokoju do prezentacji jesli wyjezdzamy służbowo. Od strony obsługi – pełen profesjonalizm i bardzo poważne traktowanie jakiego nie zaznałam nawet w najlepszych hotelach.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.2% - SQL: 32.8%]