Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Wymiana tylnej belki w Warszawie - polećcie dobrą firmę!
Pizmak
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 05:59 AM
Wymiana tylnej belki w Warszawie - polećcie dobrą firmę!

Cześć, mam problem z zawieszenie, konkretnie tak jak zaznaczyłem w temacie z tylną belką w moim Citroenie. Byłem u swojego mechanika, ale on się nie zajmuje takimi sprawami. Możecie polecić jakiś dobry, sprawdzony serwis, w którym zajmą się wszystkim?
View user's profile View All Posts By User
Krettet
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 06:58 AM

Ostatnio korzystałem z pomocy dealera, bo wiem, że ciężko poradzić sobie z takim problemem. W moim niewielkim miasteczku nikt nie chciał się podjąć naprawy. Pewnie zdecydowanie łatwiej byłoby w większym mieście wojewódzkim:)
Sanwy
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 09:52 AM

Nie jest aż takim problemem regeneracja, naprawa bądź wymiana tylnej belki Warszawa to miasto gdzie znajduje się świetny serwis aut produkowanych we Francji. Wiem, że mają również siedzibę w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu, więc zawsze można podjechać tam, gdzie miałbyś najbliżej. Lepiej jakbyś zajął się naprawą szybko, bo auto z niesprawną belką traci przyczepność i naraża Twoje bezpieczeństwo. Wymiana w moim aucie poszła sprawnie - rano oddałem do warsztatu a wieczorem mogłem już odebrać! Więcej możesz poczytać na ich stronie serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-warszawa/, ale myślę, że warto.
Pizmak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 12:22 PM

Super! Mam niedaleko do Poznania, więc zadzwonię i się umówię na konkretny dzień. Trochę mnie nastraszyłeś z tym bezpieczeństwem:)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.7% - SQL: 32.3%]