Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy często chodzicie na górskie wędrówki?
Kruk
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 31-1-2017 at 01:36 AM
Czy często chodzicie na górskie wędrówki?

Witam. Chciałbym Was zapytac, czy często Wam się zdarza wybierać na piesze wycieczki po górach. W moim przypadku chodzenie po górach to pasja, która trwa już kilkadziesiąt lat, ale mam wrażenie, że wśród młodszych osób nie jest to jakieś bardzo popularne hobby…
View user's profile View All Posts By User
Pizmak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-1-2017 at 02:54 AM

Wiele osób w wieku około 30-40 lat zajmuje się czym innym niż realizowaniem swoich pasji. Poświęcają się pracy, karierze, często też rodzinie, a pasje schodzą na dalszy plan. Gorzej, gdy ktoś nie ma żadnego hobby i jedyne co robi w wolnym czasie to siedzi na kanapie i pije piwo. A moją pasją już od dziecka są wędrówki po górach i nie mam zamiaru z tego zrezygnować. Obecnie tez mam na to mniej czasu niż kiedyś, bo niedawno założyłem rodzinę i musze o nią dbac. Ale w przyszłosci licze, że będziemy całą rodziną wspólnie chodzić po górach i poznawac uroki pieszych wycieczek :)
Krettet
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-1-2017 at 05:18 AM

Ja cały czas jestem aktywnym turystą górskim, tzn. wybieram się w góry, kiedy tylko mam trochę wolnego czasu – zazwyczaj w czasie urlopu albo jakiegoś długiego weekendu. Zabieram wtedy ze sobą plecak i wszystkie niezbędne przedmioty. Nie potrzebuję wiele, żeby dac sobie radę na szlaku w róznych sytuacjach. Wystarczy, ze spakuje do plecaka trochę jedzenia i picia, trochę ubrań, latarkę, scyzoryk, niewielki namiot oraz zajmujący niewiele miejsca śpiwór. Fajnie, że teraz są w sklepach takie śpiwory, które po złożeniu są małe, a które świetnie spełniają swoją podstawową funkcję ogrzewania ciała. Zainteresowanych tego typu nowoczesnymi rozwiązaniami odsyłam na stronę internetową https://mounteverest.com.pl/turystyka/spiwory. Ja mam swój spiwór już ponad dwa lata i cały czas spisuje się on rewelacyjnie.
Pizmak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-1-2017 at 05:30 AM

Przyda mi się ten link. Wygląda na to, że pora wymienić swój stary spiwór na nowy. Musze tez pomyśleć o nowych butach trekkingowych.
Krettet
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-1-2017 at 07:30 AM

W tym sklepie, w którym dostepne sa te śpiwory, można też znaleźć mocne buty trekkingowe w różnych rozmiarach, jak również różne elementy odzieży odpowiedniej na górskie wędrówki. Polecam.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 77.6% - SQL: 22.4%]