Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Problem z suchą skórą pod zarostem
blaster
Junior Member
**

Registered: 10-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 23-1-2017 at 06:44 AM
Problem z suchą skórą pod zarostem

Drodzy forumowicze, mam do Was pytanie. Szczególnie do tej brodatej strony forum. Sęk w tym, że mam spory problem ze swoim zarostem, czy raczej skórą pod nim. Jest strasznie wysuszona, mam… dosłownie mam łupież pod zarostem, przez co nie tylko wyglada to paskudnie, jak przeczeszę brodę, ale też i po prostu cierpi na tym moja pewność siebie. Jak sobie z tym poradzić?
View user's profile View All Posts By User
monialisa
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 23-1-2017 at 06:57 AM

Kup szampon przeciwłupieżowy, najepiej taki apteczny i sprawa powinna być załatwiona. Nie wiem, w czym problem…
Pawelek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 23-1-2017 at 07:56 AM

No właśnie widzisz niekoniecznie. Rzecz w tym, że jednak skóra pod włosami, którą masz na głowie jest trochę inna, niż skóra twarzy. Nie da się stosować tego samego szamponu/środka do mycia włosów na głowie i na twarzy. Ja sam mam ten problem i stosowałem różne apteczne środki. Po prostu w pewnym momenci eisę już poddałem.
Yarpen
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 23-1-2017 at 09:20 AM

Serio Panowie się poddaliście? Przecież są specjalne środki farmakologiczne do brody…
Pawelek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 23-1-2017 at 10:19 AM

Widzisz, sęk w tym, że moja skóra jest generalnie bardzo wrażliwa na jakiekolwiek mazidła, kremy itp. Najzwyczajniej mam reakcję alergiczną i swędzi mnie jeszcze bardziej niż bez tego… mam to już przerobione…
masterparkiet
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 23-1-2017 at 11:09 AM

Siema! A trafiliście kiedyś na stronę z tymi olejami? http://cyrulicy.pl/najlepsze-oleje-dla-brody/. W tam macie opisane, jaki olej działa przeciw czemu. Jeśli Cię swędzi, to pewnie znaczy, że masz stan zapalny, to wtedy olej Jojoba będzie świetny. Przede wszystkim też ważne jest, by kolega, który ma problem z suchą skórą i łuszczącym się naskórkiem używał oleju, ktory dobrze nawilża. Przy okazji na pewno poprawi się kondycja włosa :)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 69.1% - SQL: 30.9%]