Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Nowoczesne technologie w motoryzacji
Pizmak
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 22-1-2017 at 11:55 PM
Nowoczesne technologie w motoryzacji

Siemka! Jestem zainteresowany nowoczesnymi technologiami. No i do tego jeszcze kręci mnie bardzo motoryzacja. I teraz się tak zastanawiam czy da się jakoś połączyć te nowoczesne technologie z motoryzacją. Znaczy już pewnie znam odpowiedź i wiem, że się da, tylko własne jak?
View user's profile View All Posts By User
Krettet
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 23-1-2017 at 02:45 AM

No sposbów jest całe mnóstwo. Już począwszy od tego, że teraz samochodoy są wyposażane nawet w komputery pokładowe, które informują kierowcę chyba dosłownie o wszystkim, więc sam sobie zobacz, że wygląda to naprawdę dość obiecująco i można całkiem dużo zdziałać w nowoczesnych samochodach
Sanwy
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 23-1-2017 at 03:23 AM

A ja Twojej uwadze bym chyba polecił na przykład takie połączenie motoryzacji i technologii zaawansowanej jaki oferuje na przykład firma globtrak.pl/ bo tam znajdziesz różne takie bajery jak na przykład lokalizotory GPS czy sondy paliwa, które pozwalają na dokładną kontrolę samochodu
Pizmak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 23-1-2017 at 04:45 AM

Sondy paliwa? O wielu różnych rzeczach słyszałem, ale o czymś takim jeszcze nie i nie mam pojęcia co to jest, jak się to stosuje, z czym się to je i po co właściwie?
Sanwy
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 23-1-2017 at 07:03 AM

No to na przykład się przydaje różnym firmom, które mają własna flotę samochodową, żeby wiedzieć na przykład czy pracownicy sobie paliwa po godzinach nie zlewają albo czy po drodze coś dziwnego się na przykład nie dzieje samochodem
SIGMA
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 23-1-2017 at 07:46 AM

Potwierdzam. Bardzo to są przydatne gadżety. W ten sposób kilku pracowników się pozbyłam, bo wyszło, że sobie podbierają paliwo, które ja tam leję z firmowej kasy, a oni sobie to potem do własnych celów wykorzystują. Ale ludzie już tak po prostu mają. Dzięki firmie globtrak.pl przynajmniej mam nad wszystkim kontrolę i wrazie czego mogę się pozbyć pasożytów
Pizmak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 23-1-2017 at 08:41 AM

No nie powiem o takich rozwiązaniach nawet nie miałem pojęcia i szczerze mówiąc to jestem zaskoczony, że tak wygląda. Kto wie, może się też na coś takiego w moim aucie zdecyduje, żeby jakoś mieć pewność, ze wszystko jest tam w porządku

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.9% - SQL: 31.1%]