Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Poszukiwane dedykowane oprogramowanie do zarządzania cenami.
Kruk
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 13-1-2017 at 05:48 AM
Poszukiwane dedykowane oprogramowanie do zarządzania cenami.

Jeszcze niedawno nikt w naszej firmie nie przypuszczał, że będziemy międzynarodowym przedsiębiorstwem, gdzie obroty są naprawdę bardzo duże. Ale udało się i teraz mimo, ze jesteśmy ograniczeni terytorialnie rozwijamy się bardzo szybko. Szukam kogos, kto zaproponuje mi oprogramowanie do zarzadzania przesunięciami usług i towarów pomiędzy oddziałami.
View user's profile View All Posts By User
Pizmak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 13-1-2017 at 07:37 AM

Teraz to wiele zależy od tego, czy uda ci się trafić w odpowiedni segment na rynku. Jeśli dobrze trafisz to klienci sami się do Ciebie zgłaszają, a interes idzie pełną parą. Nie ma też co ukrywac, że wiele zalezy od szczęścia, a nad tym też można czasami popracować :)
monialisa
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 13-1-2017 at 09:01 AM

Szczęście w interesach to podstawa. Znajomemu się wszystko w życiu udawało, więc jak otworzył biznes to mu się wiedzie. Ja jakość na takie szczęście chyba sobie nie zasłużyłam.
Krettet
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 13-1-2017 at 10:58 AM

Co Wy z tym szczęściem…Tutaj potrzebna jest solidna podstawa w postaci przygotowania do prowadzenia interesów. Bez tego można zapomnieć o długofalowej polityce zysków. Zajrzyj sobie tutaj http://swgk.pl/pl/uslugi/rozwiazania-it jeśli szukasz profesjonalnie przygotowanego oprogramowania…
Kruk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 13-1-2017 at 12:55 PM

O dzięki, właśnie o coś takiego mi chodziło. Zwłaszcza kwestia cen transferowych jest trudna do opanowania na początku, ale jeśli ma się do tego odpowiedni narzedzie to powinno iść już łatwiej.
Krettet
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 13-1-2017 at 01:14 PM

Zgadzam się z Tobą…Żyjemy już w takim świecie, że analogowo to malo co się teraz robi, nie mówiąc już o rozliczeniach wszelkiego typu. Sprawa jest dość prosta, bo ja akurat współpracuje z tymi specjalistami i wiem, jak to wygląda pod względem organizacyjnym. Wystarczy się określić czego potrzebujesz i wszystko zostanie dopasowane do Twoich potrzeb.
truskaweczka
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 13-1-2017 at 01:47 PM

Jeśli mogę się przyłączyć do dobrych opinii to naiszę tylko, że lista kontrahentów jest imponująca. A trzeba jeszcze pamiętać o tym, żę to nie tylko oprogramowanie specjalistyczne, ale tez mnóstwo innych kategorii biznesowych, jak choćby doradztwo podatkowe.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 0.6% - SQL: 99.4%]