Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy kamery naprawdę mają działanie odstraszające?
Pawelek
Junior Member
**

Registered: 10-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 16-12-2016 at 04:02 AM
Czy kamery naprawdę mają działanie odstraszające?

nie wiem czy to nie jest przereklamowane. W firmie raz wydarzyła się dosc nieprzyjemna sytuacja . Nikt nie okazał się winnym. Nie wiadomo kto pomógł ukrasc wazne dokumenty z firmy. Przez to dosc duze kwoty przeszły firmie koło nosa. No ale jak nie wiadomo kto to jednak trzeba szukac nowych rozwiązań. Mam się niby tym zajac co dalej ale nie ma zbyt wiele kasy na dzialania kontrolne ze tak nazwe. Czy ten monitoring naprawde ma dzialanie odstraszające?
View user's profile View All Posts By User
blaster
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 16-12-2016 at 05:52 AM

wiesz nawet jak atrapa to jest to z daleka nei widac ze to atrapa a wg mnie lepsze cokolwiek niż nic bo jak człowiek nic nie robi to wtedy może sam sobie napytac biedy a tak chociaż probuje zaradzic tej sytuacji. Wwedlug mnie to warto poprosic specjalstow by się tym zajeli i już. A jak cos to jeszcze dopracowac inne systemty zabezpieczen w firmie. No ale to zalezy jak duza jest firma. itd. jaka specyfike pracy ma itd.
Pawelek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 16-12-2016 at 06:27 AM

no zalezy wiem wiem. Ale mi chodzi o to czy to kest na prawde takie dobre bo teraz każdy rapter robi monitoring i domy i firmy i szpitale …. o to mi chodzi?
Yarpen
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 16-12-2016 at 06:56 AM

no skoro ludzie to wykorzystuja to widocznie jest jakis powod dla którego to robia to moje zdanie.
Strajkowicz
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 16-12-2016 at 07:08 AM

no ja postarałem się o dobry monitoring. Czy się przyda czy nie, to jest i już. Kupowalem tu kamery mzxglobal.pl/kamery/kamery-ahd.html wiec jak chcesz to się dowiedz jak one dokładnie działają jakie majaa parametry i czego potrzebujesz. Bo jak nie potrzebujesz kamer które nagrywaja w nocy to w sumie możesz wybrac cos tańszego. Tylko to trzeba zobaczyc czego się potrzebuje zwyczajnie.
Pawelek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 16-12-2016 at 08:20 AM

niby nic wielkiego nie wydarzyło się, ale wg mnie lepiej dmuchać na zimne bo jednak potem może być gorzej. A teraz sa przeciez nowoczesne techniki które sprawiaja ze można kontrolowac to co ludzie robia i jak robia i po co robia wiec tu jest moje pytanie co jest skuteczne?
Strajkowicz
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 16-12-2016 at 10:05 AM

no musisz kontrolowac swoich ludzi i tych którzy kreca się wokół firmy. No ja te kamery z mzxglobal.pl zamawiałem nie Az tak dawno i musze ci powiedziec ze kasa wydana ale jednak dobrze wydana to na pewno bez dwoch zdan tego jestem pewien

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 77.7% - SQL: 22.3%]