Gry planszowe forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Wytrzymałe materiały tapicerskie
SIGMA
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 7-12-2016 at 12:30 AM
Wytrzymałe materiały tapicerskie

Dzień dobry. Jestem właścicielką niezwykle niesfornego kota oraz mamą niezwykle niesfornej trójki dzieci. Taki zestaw ;) doprowadził ostatno cały mój komplet wypoczynkowy do stanu totanego zniszczenia. Kociak pazurami porobił takie zdrapania, że mogłabym utrzymywa, że przez mój dom przeszło stado tygrysów. No jak to z dziemi zwykle bywa, do rozdartych dziór doszły jeszcze plamy po soczkach, farbkach i o zgrozu – fluorescencyjnej plastelinie. Mówię poważnie. Jeden z foteli ma niezmywalne kropki świecące w ciemności. W każdym razie, powiedziałam, że starczy już tego i mam zamiar dać to męzowi do obicia. On jest po zawodówce tapicerskiej, chociaż nie pracuje w branzy, ale da radę na pewno. Tylko teraz pytanie – jaką tkaninę radzicie, zeby przetrwała ataki lepiej niż poprzedniczka?
View user's profile View All Posts By User
Kruk
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 7-12-2016 at 01:15 AM

Moim zdaniem dobrze się sprawdza mikrofaza na przykład. Generalnie wszelkiego rodzaju nauralne i sztuczne skory lepiej sobie odpuscić skoro się ma zwierzęta ze skłonnością do drapania mebli. Nawet jeśli będzie na tyle twarda, że nie będzie dziury na wylot to pozostaną bardzo brzydkie ślady i szybko zacznie wyglądać na starą i zurzytą. No i wiadomo, że dzieci bardziej wolą miękkie materiały niż zimną skórę.
Pizmak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 7-12-2016 at 02:32 AM

Miałęm podobne problemy z doborem wytrzymałej tkaniny na mój wypoczynek i ostatecznie kupiłem z tej strony: http://blackcatdesign.com.pl/c/1621/tkaniny-tapicerskie-tkaniny.html. Miali duży wybór materiałów tapicerskich i niezłe ceny, także ostatecznie nie tylko w salonie odświeżyliśmy meble, ale też rozkładaną sofę dla dziecka, którą nasz syn ma w pokoju do spania.
SIGMA
Junior Member
**

Registered: 11-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 7-12-2016 at 05:10 AM

A no proszę, nawet miałam do czynienia z tą firmą, bo kupowałam od nich poduszki dekoracyjne, z tej podstrony http://blackcatdesign.com.pl/c/1586/poduszki-dekoracyjne.html. No fakt, byłam zadowolona i z ceny i z jakości, ale nie zwróciłam uwagi, że sprzedają też tkaniny. Może faktycznie warto jeszcze raz zaufaćim :)
Pizmak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 7-12-2016 at 07:53 AM

Moim zdaniem zdecydowanie warto i szczerze polecam, bo jednak to jest sklep internetowy, więc właściwie nie ma tego zamieszania z chodzeniem od sklepu do sklepu, tylko się przegląda na stronie, wybiera i zamawia. J akurat chciałem dotknąć materiału przed zakupem, ale na szczęście na życzenie przysyłają próbki.
Krettet
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 7-12-2016 at 09:17 AM

Wszedłem na stronę z ciekawości i ich materiały naprawdę wyglądają na solidne, niech panie nie zwiedzie słowo „pluszowe”

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.5% - SQL: 31.5%]