Gry planszowe forum

Szukam ładnych bransoletek z kwarcu dla kobiet

niebieskooka - 2-10-2017 at 12:48 AM

Wybieram się niedługo na urodziny do mojej psióły i tak chciałabym jej sprawić niespodzianke i kupić jej bransoletkę z kwarcu. Gdzie wy kupujecie takie bransoletki?

Piratka - 2-10-2017 at 02:55 AM

Kamienie naturalne ladnie się prezentują i jakoś specjalnie nie trzeba urozmaicać stroju jak a się taką bransoletkę. Jak szukasz to może tu https://myness.pl/pl/bransoletka-kwarc-w-srebrze-1285.html oni maja bransoletki z kwarcu. A jednak dobra bransoletka z kwarcu to jest zakup na lata. Ta akurat bransoletka do której dałam linka jest ładna i dość nietypowa bo kamienie mają kształt małych rózyczek.

nieszczesna - 2-10-2017 at 03:17 AM

Sama uwielbiam bransoletki i nie wyobrażam sobie by isc na impreze bez ładnej bransoletki :P Ale musi mi pasować do mojego stroju koniecznie :P

Panna_na_wydaniu - 2-10-2017 at 04:09 AM

Dobrej jakości biżuteria jest potrzebna bo to jednak się nie zużywa po jednym razie.

Piratka - 2-10-2017 at 06:28 AM

Ta firma do której podawałam ci linka wyżej ma też bransoletki z jadeitu chcesz to zerknij tu https://myness.pl/pl/c/Jadeit/2178394 i moze cos ci wpadnie do oka. Oni generalnie maja dobrze zrobione opisy bo można dopasować bransoletke do danego znaku zodiaku. Jadeit jest o tyle ciekawy ze wystepuje w roznych kolorach wiec kazda bransoletka jest inna : )

niebieskooka - 2-10-2017 at 08:01 AM

Dzięki : ) zobaczę co maja może maja cos ekstra na prezent :P

Piratka - 2-10-2017 at 09:10 AM

Sklep Myness ma tez bransoletki srebrne naszyjniki męskie no i bransoletki z bardzo roznych kamieni jak rubin opal. Maja klasyczne modele ale tez takie dla osob które lubia eksperymentować ze swoim wyglądem.

nieszczesna - 2-10-2017 at 09:39 AM

Przeglądałam te bransoletki z jadeitu no i one takie na co dzień się sprawdza. Bo wtedy nosic srebrne bransoletki całkowicie to trochę bez sensu.