Gry planszowe forum

Szukam jakichś gadżetów erotycznych – co zalecacie dla początkujących?

Sanwy - 19-9-2017 at 01:29 AM

Ja i moja dziewczyna dopiero zaczynamy takie… bardziej odważne zabawy. Teraz chcieliśmy włączyć jakieś gadżety erotyczne, ale nie wiemy, jakie byłyby takie dla dwojga dobre. Doradzicie coś?

Strajkowicz - 19-9-2017 at 03:09 AM

Podstawowym gadżetem erotycznym są myślę kajdanki. W sensie, z takich dla dwojga. Poza tym, są również opaski na oczy, różnego rodzaju wibratory (dla mężczyzn szczególnie, jeśli lubią patrzeć na partnerkę, jak przeżywa ekstazę;), są też specjalne nakładki wibracyjne na penisa… Myślę, ze to takie podstawy.

truskaweczka - 19-9-2017 at 05:22 AM

A to prawda :) Ja na przykład często się bawię wibratorem, a mój partner mnie ogląda. W pewnym momencie jesteśmy tak mocno nastrojeni na siebie, że odkładamy tego typu zabawki i cieszymy się sobą, a seks jest wówczas… :)

Yarpen - 19-9-2017 at 08:19 AM

Zgadzam się z poprzednikami. Jeśli później będziecie chcieli spróbować czegoś bardzie zaawansowanego, to możecie spróbować na przykład z pejczami, kneblami, czy kulkami analnymi. Ale na początek kajdanki i opaski, żebyście się odkrywali powoli, to będzie chyba najlepsze wyjście.

Sanwy - 19-9-2017 at 08:38 AM

Dzięki za Wasze odpowiedzi. Myslę, że rzeczywiście kupimy jakąś nakładę wibracyjną i kajdanki. :)