Gry planszowe forum

Bezpiecznie foteliki samochodowe dla niemowląt gdzie można je kupić?

Panna_na_wydaniu - 24-8-2017 at 12:03 AM

Hejka! Pomożecie mi w znalezieniu bezpiecznego fotelika do samochodu dla maluszka, świeżo narodzonego? ;) Bardzo mi zależy na bezpieczeństwie i wygodzie mojego dzieciaszka, który coraz bardziej rwie się już na świat. Nie mam kompletnie doświadczenia, a autem na pewno będziemy z dzieckiem bardzo często jeździli.

Krettet - 24-8-2017 at 01:40 AM

W internecie masz mnóstwo informacji na ten temta. Poczytaj przede wszystkim o polecanych producentach, którzy zajmują się takimi akcesoriami. Jak wybierzesz dobre firmy to niezależnie od tego jaki fotelik kupisz, będzie dobrej jakości.

SIGMA - 24-8-2017 at 02:14 AM

Kochana, foteliki mają odpowiednie certyfikaty jakości, sprawdzaj je i będziesz wiedziała, że Twoje dziecko jest bezpieczne.

yennefer - 24-8-2017 at 03:32 AM

Bardzo fajne miejsce z fotelikami znajdziesz tutaj http://dzieciecewyprawki.pl/blog/jaki-fotelik-samochodowy-dla-noworodka-kupic-b44.html. Mają niesamowicie nowoczesne rozwiązania, bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, a przede wszystkim komfortowe i bezpieczne dla dziecka. Foteliki samochodowe dla niemowląt musza być koniecznie wykonane z dobrych jakościowo materiałów, aby nie powodowały reakcji uczuleniowych czy obtarć. Zamawiając tam nie musisz się tego obawiać.

Panna_na_wydaniu - 24-8-2017 at 03:49 AM

Słuchajcie, a czy takie foteliki mają jakiś standard do mocowania w samochodzie i w każdym nie będzie problemu z montażem?

Sanwy - 24-8-2017 at 04:45 AM

Wszystkie nowoczesne samochody mają system ISOFIX, najczęściej na kanapach masz naszywki z tą nazwą, sprawdź u siebie. Foteliki projektowane są właśnie pod ten system.

Panna_na_wydaniu - 24-8-2017 at 06:05 AM

No przecież, że jest, zawsze zastanawiałam się co to za metka w aucie ;) Dzięki za pomoc.

yennefer - 24-8-2017 at 06:44 AM

Nie przejmuj się, ja też żyłam w niewiedzy do narodzin maluszka ;)