Gry planszowe forum

Gdzie robią dobre kursy BHP w Poznaniu?

Kruk - 13-6-2017 at 11:37 PM

Jako pracodawca musze organizowac kurs BHP. Gdzie robia dobre kursy BHP w Poznaniu?

Pizmak - 14-6-2017 at 02:26 AM

Przy kursach BHP mimo wszystko zorganizowac to w taki sposób aby nie było zrobione na odwal. Dlatego ja jak sam szukalem takiej firmy to zawsze zdawalem się tez na opinie innych ludzi. Bo wtedy można mieć porównanie.

Krettet - 14-6-2017 at 04:07 AM

Kursy BHP sa zwyczajnie obowiązkowe. Jak ktos nie ma pojecia o tym czego nie można robic to może nawet sobie bardzo zaszkodzic. Prawda jest taka ze jak ktos pracuje przy maszynach czy tez w wymagających bardziej warunkach to wtedy musi szczególnie uważać. Bo wtedy chwila nieuwagi i może być nieciekawie.

Sanwy - 14-6-2017 at 06:49 AM

Zawsze trzeba organizowac w firmie okresowe kursy BHP Poznań to dobre miejsce by poszukac dobrej firmy robiącej szkolenia. Zobacz jak chcesz tutaj http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/kontakt/ ja do nich zamierzam dzwonic. Oni robia to rzetelnie i jakościowo tez sa niezli wiec wg mnie warto spróbować. Poza tym, oni robia rozne kursy tez nadają uprawnienia na wózki widłowe.

Strajkowicz - 14-6-2017 at 07:00 AM

Pracownicy często mysla ze kursy BHP sa zbędne ale potem raptem się okazuje ze w chwili waznej sa dobrze przygotowani i wiedza jak zareagowac na niebezpieczeństwo.

Sanwy - 14-6-2017 at 07:33 AM

No bezpieczeństwo i higiena pracy sa bardzo wazne.