Gry planszowe forum

Jaki polecacie sklep ze sprzętem hydraulicznym?

Pizmak - 21-3-2017 at 03:09 AM

Witajcie. Szukam dobrej firmy, która sprzedaje sprzęt hydrauliczny. Zależy mi tylko i wyłącznie na sklepach internetowych, bo nie mam czasu jeździć gdzieś i szukać. Właściwie potrzebuję wszystkiego, co związane jest z hydrauliką. Będę bardzo wdzięczne za wszystkie polecenia sklepów.

Krettet - 21-3-2017 at 03:59 AM

Ja ostatnio robiłem zakupy w sklepie Hydromach i mają tam naprawdę duży wybór całego asortymentu. Nie wiem, czego potrzebujesz , ale ta firma oferuje Ci naprawdę profesjonalny sprzęt, jak i też taki do użytku codziennego.

Pizmak - 21-3-2017 at 05:39 AM

Tak jak pisałem. Będę potrzebować wszystkiego, ale nie wiem kiedy, bo to zależy od zleceń dla klientów. W związku z tym muszę mieć ciągły dostęp do sklepu, w którym od ręki kupię każdy sprzęt. Teraz na przykład potrzebuję zasilacz hydrauliczny i nie mogę dostać nigdzie takiego, który jest mi potrzebny. Konkretnie chodzi mi o typ Mini Power Pack. Nie wiem, czy ta firma ma, o której pisałeś

Strajkowicz - 21-3-2017 at 06:47 AM

Takie zasilacze hydrauliczne dostaniesz w tym sklepie: http://www.e-hydraulika.eu/pol_m_Zasilacze-hydrauliczne-474.html i tutaj praktycznie dostaniesz każdy potrzebny sprzęt hydrauliczny. Ja zamawiam do swojej firmy tylko tutaj.

blaster - 21-3-2017 at 09:33 AM

O dzięki też skorzystam przy okazji, bo właśnie potrzebowałem zasilacz. A czy ktoś z Was zamawiał stąd chłodnicę oleju?

Krettet - 21-3-2017 at 11:03 AM

Ja właśnie się zastanawiam na tym, bo musiałbym wymienić te chłodnice w całym układzie. Tylko proszę o polecenie jakiś sprawdzonych.

Kruk - 21-3-2017 at 11:14 AM

Zobacz sobie te: http://www.e-hydraulika.eu/pol_m_Chlodnice-oleju-473.html, bo nie wiem w sumie jakiej potrzebujesz. Tutaj masz ich całkiem sporo, więc możesz sobie wybrać taką, która będzie Ci odpowiadać.

blaster - 21-3-2017 at 12:02 PM

Chyba na razie wezmę chłodnicę oleju 100l/min i widziałem, że jest z jakimś zaworem sterowanym, więc mam nadzieję, że się sprawdzi. Dam Wam znać, jak się będzie sprawdzać, no i najważniejsze, czy zakupy przebiegają bez problemów, bo to będą pierwsze w sklepie online.