Gry planszowe forum

Kalina i żylistek sadzonki drzew liściastych w dobrych cenach

Strajkowicz - 23-2-2017 at 01:27 AM

Część, szukam sadzonek jak w temacie. Wiem że nie są to topowe rośliny jak chodzi o hodowlę dlatego właśnie zależy mi na znalezieniu sprawdzonej szkółki. U mnie w okolicy niestety nikt nie jest w stanie pomóc. Może jakaś opcja wysyłki? Są w ogóle szkółki online w Polsce?

niebieskooka - 23-2-2017 at 03:58 AM

No kalina pięknie kwitnie, ale rzeczywiście nie spotyka się jej teraz zbyt często. Ciężko mi powiedzieć jak z sadzonkami. Być są na pewno ale nie potrafię powiedzieć w jakich cenach i w której szkółce mógłbyś szukać... Powodzenia!

Piratka - 23-2-2017 at 04:27 AM

Skoro chodzi o sadzonki drzew liściastych to tu na pewno coś znajdziesz: http://sklep.sadzonki-kubiak.pl/sklep/kategoria/rosliny-lisciaste/. Już zajrzałam i masz zarówno żylistka jak i kalinę :) Także wygląda na to że masz kłopot z głowy.

Krettet - 23-2-2017 at 06:29 AM

Cenowo liściaste sadzonki nie są zbyt drogie, ceny porównywalne z iglastymi. Przypuszczam że przy zamówieniu hurtowym w ogóle się to bardziej opłaca, nie wiem jednak jakie są potrzeby. Tak czy owak od Kubiaka warto zamawiać i tego nie podważam.

monialisa - 23-2-2017 at 09:29 AM

Czasami można na ryneczkach dostać żylistka w takich małych bukiecikach co je babcie najczęściej sprzedają. Ładnie wygląda i ponoć sprawdza się też jako roślina miododajna przy pasiekach.

Kruk - 23-2-2017 at 10:50 AM

Kaliny dostaniesz bez problemu w wielu kwiaciarniach. Wprawdzie funkcjonuje głównie jako kwiat cmentarny aczkolwiek to są mity i w bukiecie też ładnie wygląda. Odnośnie sadzonek to niestety nie znam się w ogóle na tym.

Yarpen - 23-2-2017 at 11:30 AM

W Polsce jest ogromny wybór sadzonek zarówno jak chodzi o liściaste jak też iglaki. Już przed wojną mieliśmy jedną z lepszych szkółkarstw w Europie, teraz to jesteśmy czołówka światowa.