Gry planszowe forum

felgi do samochodu – sklep internetowy

Kruk - 29-7-2016 at 12:53 AM

Dzień dobry, czy możecie mi podać namiar do sklepu internetowego z tanimi felgami? Potrzebuję stalówki 13 – stki.

Pizmak - 29-7-2016 at 02:00 AM

Witaj, ja kupuję zazwyczaj na stronie sklep.opony-kunicki.pl i jestem bardzo zadowolony z usług jak i z asortymentu. Dokonałem u nich zakupu felg stalowych 13 już kilka lat temu i dotychczas na nich jeżdzę

Kruk - 29-7-2016 at 03:51 AM

a czy mógłbym założyć alusy 14 – stki kiedy normalne felgi mam 13?

Krettet - 29-7-2016 at 04:52 AM

myślę, że tak – ja tak zrobiłem i jeżdżę na felgach aluminiowych rozmiaru 14, ale mój wulkanizator mówił że to jest zależne od auta, wiec musisz rozmawiać ze swoimi wulkanizatorami czy mechanikami czy taki układ u ciebie przejdzie. Do tego założyłem eleganckie continental opony i śmiga furka aż się patrzy… w swoim aucie przemysłowym nie zrobiłbym jednak takiego numeru – zmieniając podstawowy rozmiar opon

Sanwy - 29-7-2016 at 06:57 AM

masz auto przemysłowe, a jakie opony do niego kupujesz?

Krettet - 29-7-2016 at 08:47 AM

kilka lat temu do swojego pierwszego auta założyłem opony przemysłowe bridgestone i do dnia dzisiejszego to marka spełnia moje oczekiwania, więc jej nie zmieniam. Z kolei do maszyn rolniczych zaufałem taurusowi – konkretnie postawiłem na ten model sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-rolnicze-Taurus – jak dla mnie nie ma lepszego producenta, ale to jest tylko moje zdanie.